Ruce jakoVáš obraz

Ruce – pro někoho jen součást našeho těla, ale ostatní ví, že pěstěné a upravené ruce dotvářejí Vaši vizitku upravenosti a působí na okolí pěstěným dojmem. V kombinaci s přípravky americké společnosti Sparitual si u nás můžete dopřát službu, kterou nabízejí vybrané luxusní salony světa.

Spa manikúra

Spa manikúra

Unikátní spojení prožitku, vůní a dokonalé péče.

Tato lázeňská procedura obsahuje: voňavou mlhu pro relaxaci a hydrataci pokožky, dezinfekci rukou, odlakování nehtů, peeling rukou, lázeň v koupelové soli, masáž, termo zábal s hydratačními účinky, kompletní nalakování a aplikace séra a krému na ruce.

  • 1 h 30 min - 1000,- Kč
Quick (rychlá) manikúra

Quick manikúra

Základní péče, která přispívá k pěstěnému vzhledu Vašich rukou. Zastavte se, dopřejte si klid a svěřte své ruce do rukou profesionálů.

Tato procedura obsahuje: dezinfekci rukou, aplikaci výživného oleje a krému na nehtovou kůžičku, tvarování nehtu, úprava nehtové kůžičky a kompletní lakování. Rychlá, ale efektivní péče.

  • 45 min - 800,- Kč
Permanentní lakování

Permanentní lakování

Preferujete upravené nehty, ale bojíte se nehtové modeláže? Pak je pro Vás permanentní lakování nebo chcete-li „Gel lak“, ta správná volba.

Nabízíme lakování pomocí osvědčené značky CND SHELLAC. Metoda je šetrná k Vašim přírodním nehtům a z nabízené palety barev si vybere opravdu každá. Trvanlivost lakování 2-3 týdny (K vytvrzení se používá UV lampa).

  • 1 h - 900,- Kč (odstranění - 200,- Kč)
Co o nás říkají naši zákaznící Recenze klientů

Provozovatel webu recenze neověřuje, kontroluje a odstraňuje však podvodný obsah, pokud je rozpoznán.

Stiskem tlačítka „Přidat ohlas“ souhlasím s uveřejněním mé recenze na tomto webu dle
informací o ochraně osobních údajů.

Volejte od pondělí do pátku 8.00 - 20.00 Objednejte se do salonu
Nebo využijte náš formulář, který nezavírá Kontaktní formulář
Novinky a akční nabídky

Zajímá Vás, co se u nás v salonu děje nového? Přihlaste se k odběru našich novinek a akčních nabídek. Budete to vědět jako první!

O Vaše osobní údaje se staráme dle informací o ochraně osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.